BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kas cia? likimo pokštai?


 


Užpreitą vasarą man du vyrukai padarė nelabai malonų pokštą. ,,Petras ir Jurgis mane  ir mano pažystamą apgaudinėjo rašydami žinutes – jurgis man apsimetęs tuo pažįstamu, o petras pažįstamam apsimetęs manimi. Tikslas suvesti mus ir padaryti mums tokį pokštą. Padarė tačiau kažkaip viskas išaiškėjo… Rudeny  manęs batasiprašinėdamas manę  pažinęs pamilo Jurgis. Man tuomet buvo 12 metų jam 17. Mes draugavome, nežinau ar ilgai ar trumpai, tačiau draugavome, buvo gana sunku nes aš buvau jauna ir kvaila bei naivi (turbūt ir dabar tebeesu gal kiek mažiau). Į mūsų (jurgio ir mano) mokyklą pradėjo eiti Onutė (mes buvome pažysamos labai senai dar vaikystėje). Jurgis susipažino su Onute ir ji jam patiko. Jis mane erzino, sakydmas jog ji grazi, mėgsta ginklus ir gerai mokinasi. Aš kažkaip pagalvojau , kad jis mane mes ir pradės dargauti su Onute. Taciau aš jį palikau, jis ilgai kankinosi, o gal taip tik atrodė, tuo pačiu ir mane kankino. Parėjus keletui mėnesių tylos jis vėl mane padėjo erzinti, tačiau nieko neįvyko.


Šią vasarą pradėjau bendrauti su Petru. Jis man patiko, todėl kad aš jo nepažinoau, aš matyt jam patikau, tačiau kodėl nežinau. Rudenį pradėjome draugauti, mūsų draugystė truko neilgai 3 gal 4 savaites. Mes išsiskyrėme. Jam trūko mano dėmesio, o man laiko kurį galėčiau skirti Petriu, o beto jo įda nieko nesakyti man į akis mane taip užkniso, kad net džiaugiausi išsiskyrusi. Tikrai nesigailėjau. Turbūt įgavau truputį proto (gal). Pažinau jį. Jis man nepatiko…. dabar jo nemėgstu…


Dar vienas vaikinas mano gyvenime yra jonas, jurgio brolis. Jis mano geriausias draugas…  jis tas zmogus kurio man trūko kai liudėdavau. Laba didelis ačiū jam. Anė mano geriausia draugė, onutės gera draugė, ji labai patinka jonui…. kas cia? Likimo pokstai?….

Rodyk draugams

1 komentaras | “kas cia? likimo pokštai?”

  1.   MoDestas :) rašo:

    Toks jausmas, kad musu Lkr gyvenimas galetu buti populiarus paaugliu serialas. :)

Rašyk komentarą