BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ir štai mylimieji mano draugužiai


 


Gegužės 2 diena. Mao gimtadienis. Jėgelė iš pat ryto, mama užmiršo apie tai, tik kai stovint turgaus eilėje prie ridikų gavau pirmąją žinutę ,,su gimtadieniu,, ir garsiai perskaičiau jai  - mama atsikvošėjo. Grįžau namo susitariau su gera drauge eiti į gatvės muzikos dienai skirtą koncerą. Ji atėjo pas manę, kadangi dar nebuvau pasiruošusi  galutinai ji maęs laukė. Susišukavau, apsirengiau ir pasiėmiau kūgio formos kepurėlę, na tokia kur vaikai per gimtadienius mūvi. Paklausiau jos  gal ir tu nori ją užsidėti? Daa… šita taip pat pamiršo apie mane….


Vaikščiojom po miestą, klausėmės gana keistai skambančios muzikos, svaigom ir sėdėjom. Buvo labai karšta nusprendėm eiti persirenkti. Ji, po to ir as. Išėjus iš mano namų iškarto prieš akis supynės, o prie jų senai matytas toks didelis kiemo draugų burys (esam susipykę). Ne, jie manęs nesveikino su gimtadieniu taip kaip darome kiekvieno kiemo draugo gimimo dienai atėjus. Bet nesvarbu dar buvo vos vidurdienis.


Pravaikčiojau iki popietės. Ėjau namo, sutikau savo dvi geriausias drauges besisupančias ant supynių mano kieme. Klausinėjo ką gavau ir pan….kadangi atsakymas buvo : nieko, jos paklausė ar norėtum? ir nieko nelaukusios pradėjo dainuoti. Vienos iš draugių rankose buvo metalinis kubirėlis su kaspinu… J smagu, kad  pasveikino, dar smagiau, kad prisiminė ,mane.


Tėtis taip pat pamiršo, jis išgirdo iš mūsų su mama šnekant kažką apie gimtadienį… pasveikino. Pavalgius skubu su viena iš šių draugių pamėtyt į krepšinį. Tadien pirma karta žaidžiau krepšinį :D (iki šiol jo nekenčiau dabar taip pat). Dau nepazįstamų žmonių mane sveikino jug šiandien aš su gimtadienine kepurėle ant galvos :D. atvažiavo dvi klasiokės. Pasveikino, padainavo,nustebinoJ. (tikėjausi, sveikinimų iš kitų dviejų klasiokų mat mes būdavome geros draugės ir visad susitardavome di trečiąją sveikinti).


Vakaras, su pirmosiomis (prie supynių sutiktomis) draugėmis skubu į gėlių parduotuvę pirkti mamai gėlių, jug ryt jau nebe mano, o jos diena J. Pasikvičiau jas torto, ledų ir šiaip pasnekėt. Pasibuvom. Išėjom pasivaikšcioti. Papasakojo kaip viskas buvo iš ties su tais kiemo darugais kurie visgi manęs napasveikino…. sulaukiau žinutės… su gimtadeiniu… ir visos jos tokios pat ar iš žmogaus su kurio vos bendrauju ar iš to kurį laikau savo geriausiu darugu… mat jis pasiruošęs kalbą… pasiteisinsiąs… nieko panašaus…. paliko dėmelę mano širdį… jis mano geriausias draugas, aš dėl jo naktimis nemiegodavau, kad jam tik padėčiau, kad jam tik mažiau skaudėtų…. o jis? Tik sms…. nors ir už tai ačiū…..


Nepasveikino nei vaikias dėl kurio buvau pametusi galvą, nei pusbrolis, nei dar 1000 vienas žmogus…  bet ta diena buvo prasminga, pamačiau TIKRUOSIUS DRAUGUS.


sorry dėl klaidų mėginau taisyti, bet kai skubu tai ir neberandu :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Ir štai mylimieji mano draugužiai”

  1.   1 is atvaziavusiu draugiu rašo:

    tavo gimtadienio niekada nepamirsiu…=****

  2.   vitiki rašo:

    fakita?

  3.   1 is atvaziavusiu draugiu rašo:

    tai ne..;DDDD

Rašyk komentarą