BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Aš vėl noriu būti šešių…

Noriu sugrįžti į tas dienas kai man buvo šešeri. Noriu galvoti, kad saldainiai yra geriau už pinigus, nes saldainius galima valgyti. Noriu tikėti Kalėdų seneliu. Noriu klausytis pasakų. Noriu, kad gyvenimas būtų paprastas. Noriu nieko nežinoti ir viską sužinoti iš naujo. Aš noriu tikėti, pasaulis yra didelis ir gražus. Aš noriu tikėti viskuo kuo tik įmanoma.

Dabar aš žinau per daug. Aš žinau kas yra karas, ginklai, nelaiminga meilė, mirtis. Aš noriu tikėti, kad gyvensiu amžinai.

Aš noriu, kad gyventi būtų įdomu. Noriu, kad televizorių žiūrėčiau dėl įdomumo, o ne norėdamas nuo kažko pabėgti arba neturėdamas ką daugiau veikti. Noriu, kad atsakinėjimas į telefono skambučius būtų privilegija, o ne galvos skausmas. Noriu, kad važiavimas autobusu būtų įdomus, kad ir kur važiuočiau ir visai nesvarbu, kad mama su savo mašina būčiau atvežusi greičiau.

Aš noriu būti naivi ir tikėti, kad esu laiminga kaip ir visi šiame pasaulyje. Noriu galvoti tik apie tai ką darau dabar ir neturėti jokių bėdų, nei rūpesčių.

Kai buvau šešerių gyvenimas buvo puikus, bet aš to nesuvokiau, nes kitokio gyvenimo nebuvau gyvenęs. Norėjau užaugti, nes maniau, kad būti suaugusiu yra puiku. Suaugusiems juk leidžiama daryti daug dalykų, tačiau jiems užkraunama ir daug atsakomybės.

Noriu sugrįžti į tuos laikus. Tikrai noriu. Noriu statyti smėlio pilis ir negalvoti kam ji reikalinga.

Rodyk draugams

Rašyk komentarą